0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Netherlands
Eredivisie
Go Ahead Eagles
۱
۴
AZ Alkmaar
Finished
۲۱:۱۵
Fortuna Sittard
۲
۰
SC Heerenveen
Finished
۲۲:۳۰
SBV Vitesse
۲
۲
FC Twente
Finished
۲۱:۱۵
FC Utrecht
۱
۰
Excelsior Rotterdam
Finished
۲۳:۳۰
Feyenoord Rotterdam
۲
۰
NEC Nijmegen
Cancelled
۲۳:۳۰
Spain
Copa del Rey
FC Barcelona
۱
۰
Real Sociedad
Finished
۲۳:۳۰
Iran
Azadegan League
Esteghlal Khuzestan
۱
۱
Esteghlal Molasani
Finished
۱۴:۰۰
Saipa
۱
۱
Shahrdari Astara
Finished
۱۴:۰۰
Chador Malu Yazd
۴
۲
Khoosheh Talai
Finished
۱۴:۰۰
Shams Azar Qazvin
۱
۱
Darya Babol
Finished
۱۴:۰۰
Kheybar Khorramabad
۱
۰
Fajr Sepasi FC
Finished
۱۴:۰۰
Chooka Talesh
۲
۰
Arman Gohar
Finished
۱۴:۰۰
Mes Shahr-e Babak
۰
۰
Pars Jonoubi Jam
Finished
۱۴:۰۰
Azerbaijan
Premier League
FK Zira
۳
۱
FK Sumgayit
Finished
۱۶:۰۰
PFK Turan Tovuz
۲
۳
FK Qarabag
Finished
۱۳:۳۰
Greece
Cup
Panserraikos
۱
۳
AEK Athens
Finished
۱۹:۰۰
Aris Thessaloniki
۰
۱
Olympiakos Piraeus FC
Finished
۲۱:۰۰
Germany
Bundesliga
1. FSV Mainz 05
۱
۲
Borussia Dortmund
Finished
۲۱:۰۰
Bayer 04 Leverkusen
۲
۰
VfL Bochum
Finished
۲۳:۰۰
SV Werder Bremen
۱
۲
1. FC Union Berlin
Finished
۲۳:۰۰
FC Augsburg
۱
۰
Borussia Monchengladbach
Finished
۲۳:۰۰
SC Freiburg
۱
۱
Eintracht Frankfurt
Finished
۲۳:۰۰
Brazil
Paulista Serie A1
Corinthians Paulista
۲
۱
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۲:۳۰
Costa Rica
Primera Division
AD Guanacasteca
۰
۰
LD Alajuelense
Finished
۰۰:۳۰
CS Cartagines
۴
۰
Santos de Guapiles
Finished
۰۵:۳۰
Indonesia
Liga 1
RANS Nusantara
۴
۴
Bali United Pusam
Finished
۱۵:۰۰
Persija Jakarta
۴
۲
PSM Makassar
Cancelled
۱۲:۰۰
Spain
Primera Division Women
Madrid CFF (W)
۲
۲
Atletico Madrid (W)
Finished
۲۲:۳۰
FC Barcelona (W)
۷
۰
Levante Las Planas (W)
Finished
۲۰:۳۰
Deportivo Alaves (W)
۱
۳
Real Madrid (W)
Finished
۲۱:۳۰
World
Friendly Club Matches
CA River Plate
۱
۰
Boston River
Finished
۰۰:۴۵
FK Zalgiris Vilnius
۴
۲
DFK Dainava Alytus
Finished
۱۴:۳۰
JK Nomme Kalju
۲
۱
Valmieras FK
Finished
۱۴:۳۰
BVSC Zuglo
۳
۱
Dabas FC
Finished
۱۳:۳۰
FC Petrzalka 1898
۲
۰
FK Pohronie
Finished
۱۳:۳۰
KS Ruch Chorzow
۱
۱
Odra Wodzislaw
Finished
۱۳:۳۰
NK Dubrava Zagreb
۲
۱
NK Hrvatski Dragovoljac
Finished
۱۲:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۳
۳
Union Nettetal
Finished
۲۱:۳۰
FC Spartak Trnava
۶
۱
FK Samorin
Cancelled
۱۳:۳۰
FC Swift Hesperange
۱
۰
Derry City
Finished
۱۸:۳۰
Radomlje
۵
۱
NK Brinje Grosuplje
Finished
۱۴:۳۰
MSK Zilina
۲
۳
Podbrezova
Finished
۱۵:۳۰
Wolfsberger Athletik Club II
۱
۰
FK Haugesund
Finished
۱۷:۳۰
SV Feldbach
۴
۲
SGV Freiberg
Finished
۲۱:۰۰
Diosgyor VTK
۲
۰
MFK Kosice
Finished
۱۵:۳۰
Trinec
۲
۲
SK Kvitkovice
Finished
۱۳:۳۰
SC Germania Reusrath 1913
۰
۰
VfB 03 Hilden
Finished
۲۲:۰۰
PFC Levski Sofia
۲
۰
Riga FC
Finished
۱۶:۳۰
Rot-Weiss Ahlen
۲
۰
Hammer Spvg
Finished
۲۲:۰۰
Austria Klagenfurt
۴
۰
Aluminij
Finished
۱۶:۳۰
SC Wiedenbruck
۵
۱
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۲۱:۳۰
Defensor Sporting
۰
۱
Cerro Largo FC
Finished
۰۴:۰۰
KS Ruch Chorzow
۲
۰
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
Finished
۱۹:۳۰
PFC Cherno More Varna
۱
۱
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۱۶:۰۰
Zeleznicar Pancevo
۴
۲
OFK Vrsac
Finished
۱۵:۳۰
NK Rogaska
۱
۴
NK Rudar Velenje
Finished
۱۶:۳۰
SKN St. Polten
۲
۲
SK Slovan Bratislava
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Tatabanya
۳
۳
Gyirmot
Finished
۱۳:۳۰
Znicz Pruszkow
۲
۰
Bron Radom
Finished
۱۵:۳۰
FC Wettswil-Bonstetten
۰
۱
Rapperswil Jona
Finished
۲۲:۰۰
FC Vion Zlate Moravce
۱
۱
NK Siroki Brijeg
Finished
۱۵:۳۰
Club Atletico Mitre
۱
۱
Emelec Guayaquil
Finished
۰۴:۰۰
FC Minsk
۰
۲
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۵:۳۰
Kustosija
۳
۳
Opatija
Finished
۱۷:۰۰
University College Dublin FC
۰
۱
Bray Wanderers AFC
Cancelled
۲۲:۳۰
IF Fram Larvik
۳
۲
Pors Grenland
Finished
۲۱:۴۵
Koge
۳
۳
FC Nordsjaelland
Finished
۱۶:۰۰
FK Sloboda Tuzla
۳
۱
NK Bratstvo Gracanica
Finished
۱۶:۳۰
FC Rostov
۲
۰
Johor Darul Takzim FC
Cancelled
۱۷:۰۰
FK Kolubara
۰
۴
ND Gorica
Finished
۱۷:۰۰
Znojmo
۱
۳
FC Slovacko B
Finished
۱۴:۳۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
۱
۰
FK Buducnost Dobanovci
Finished
۱۷:۰۰
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۲
۳
PFC Ludogorets Razgrad
Finished
۱۷:۳۰
Sportist Svoge
۱
۰
FC Dunav Ruse
Finished
۱۵:۳۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
۱
۰
CS Concordia Chiajna
Finished
۱۶:۰۰
Belasitsa Petrich
۲
۰
PFC Minyor Pernik
Finished
۱۶:۰۰
FC Ural Yekaterinburg
۱
۲
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۶:۳۰
NK Maribor
۱
۱
PFC Slavia Sofia
Finished
۱۶:۳۰
FK Zenit St. Petersburg
۹
۰
Al Bidda SC
Cancelled
۱۷:۳۰
Brazil
Cearense 1
Ferroviario
۰
۱
FC Atletico Cearense
Finished
۲۲:۰۰
South America
South American Championship U20
Chile U20
۱
۰
Bolivia U20
Finished
۰۴:۰۰
Uruguay U20
۳
۰
Venezuela U20
Finished
۰۱:۳۰
Italy
Serie D, Girone D
Athletic Carpi FC 1909
۲
۲
AC Prato
Finished
۱۷:۰۰
AC Pistoiese
۲
۲
Sant'Angelo
Finished
۱۷:۰۰
Bagnolese
۲
۰
Mezzolara
Finished
۱۷:۰۰
Lentigione Calcio
۰
۰
AC Forli
Finished
۱۷:۰۰
Real Forte Querceta
۰
۱
United Riccione
Finished
۱۷:۰۰
US Corticella
۰
۴
Crema 1908
Finished
۱۷:۰۰
Giana Erminio
۲
۲
Salsomaggiore
Finished
۱۷:۰۰
Ravenna Calcio
۲
۲
Aglianese
Finished
۱۷:۰۰
Sammaurese
۱
۱
Correggese
Finished
۱۷:۰۰
Fanfulla Cavenago
۱
۱
Scandicci
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Primavera Cup
Torino U19
۲
۴
Genoa U19
Finished
۱۸:۳۰
Roma U19
۲
۱
Napoli U19
Finished
۱۵:۳۰
Mexico
Liga de Expansion
Raya2 Expansion
۲
۰
Coyotes de Tlaxcala
Finished
۰۲:۳۵
Pumas Tabasco
۰
۰
CD Tepatitlan de Morelos
Cancelled
۰۴:۳۵
Cimarrones de Sonora
۱
۰
CF Atlante
Finished
۰۶:۳۵
Brazil
Campeonato Paraibano
Nacional de Patos
۲
۱
Auto Esporte
Finished
۰۲:۴۵
Brazil
Gaucho 1
EC Juventude
۱
۱
EC Sao Luiz Ijui
Cancelled
۰۱:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
VSG Altglienicke
۱
۱
VfB Germania 1900 Halberstadt
Finished
۲۱:۳۰
BSG Chemie Leipzig
۱
۱
FC Rot-Weiss Erfurt
Finished
۲۱:۳۰
Berlin Ankaraspor 07
۲
۱
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۲۱:۳۰
Lichtenberg 47
۱
۱
Greifswalder FC
Finished
۲۱:۳۰
Oman
Professional League
Dhofar SCSC
۱
۲
Al Nahda
Finished
۱۷:۰۰
Kenya
Premier League
Bidco United
۱
۳
Mathare United
Finished
۱۵:۳۰
Tusker FC
۰
۰
Ulinzi Stars
Finished
۱۵:۴۵
Kakamega Homeboyz
۱
۱
Sofapaka
Cancelled
۱۵:۳۰
AFC Leopards
۱
۰
Kenya Police FC
Cancelled
۱۵:۳۰
Nzoia Sugar United
۲
۱
Vihiga Bullets
Finished
۱۵:۳۰
Nairobi City Stars
۱
۰
Wazito FC
Finished
۱۵:۳۰
Kariobangi Sharks
۱
۰
Bandari FC
Finished
۱۵:۳۰
Kenya Commercial Bank Nairobi
۱
۱
Posta Rangers FC
Finished
۱۳:۳۰
England
National League
Halifax Town
۰
۱
Scunthorpe United
Finished
۲۳:۰۰
Eastleigh
۰
۰
Barnet
Cancelled
۲۳:۱۵
Brazil
Paulista Serie A2
EC Lemense SP
۳
۲
Novorizontino SP
Finished
۰۱:۳۰
Primavera SP
۳
۲
Oeste Itapolis
Finished
۲۱:۳۰
Morocco
Botola Pro
Olympique de Safi
۱
۱
Jeunesse Sportive Soualem
Finished
۲۰:۴۵
Maghrib Association Tetouan
۱
۲
MCO Mouloudia Oujda
Finished
۱۸:۳۰
WAC Wydad Casablanca
۱
۰
Maghreb de Fes
Cancelled
۲۳:۰۰
FAR Rabat
۴
۰
Ittihad Riadhi de Tanger
Finished
۱۸:۳۰
Thailand
League Cup
Nakhon Pathom United
۲
۳
Bangkok Glass Pathumthani United FC
Finished
۱۴:۳۰
Samud Songkram
۱
۰
Lampang FC
Finished
۱۳:۳۰
Ratchaburi FC
۰
۰
Nong Bua Pitchaya FC
Finished
۱۴:۳۰
Muang Thong United
۱
۲
Buriram United FC
Finished
۱۵:۳۰
Chiangmai FC
۲
۰
Khon Kaen United
Finished
۱۵:۳۰
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
۰
۲
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۱:۳۰
Ayutthaya United FC
۰
۵
Prachuap FC
Finished
۱۳:۳۰
Phitsanulok FC
۰
۴
Bangkok United
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Baiano 1
Itabuna BA
۱
۲
Juazeirense
Finished
۰۳:۰۰
Brazil
Pernambucano 1
CA Porto
۱
۱
Afogados da Ingazeira
Finished
۲۱:۳۰
Sport Club do Recife
۶
۱
Belo Jardim FC
Cancelled
۰۲:۳۰
Tunisia
Ligue 1, Group A
CS Sfaxien
۰
۱
ES Sahel
Finished
۱۶:۳۰
Esperance Tunis
۲
۰
Stade Tunisien
Finished
۱۶:۳۰
ES Hammam Sousse
۰
۱
Bizertin
Finished
۱۶:۳۰
US Tataouine
۱
۰
CS Chebba
Finished
۱۶:۳۰
Northern Ireland
Premiership Development League
Cliftonville U20
۲
۱
Carrick Rangers U20
Finished
۲۳:۱۵
World
Premier League International Cup
Leicester U21
۲
۲
Celtic U21
Finished
۲۲:۳۰
Bahrain
2nd Division
Malkiya Club
۲
۲
Isa Town
Finished
۱۹:۰۰
Qalali
۳
۰
Al Tadamun Buri
Finished
۱۹:۰۰
Busaiteen Club
۱
۱
Al-Ittihad
Finished
۱۹:۰۰
England
League Cup Women
Liverpool (W)
۰
۱
West Ham United (W)
Cancelled
۲۳:۰۰
Bristol City (W)
۰
۶
Manchester City (W)
Finished
۲۲:۳۰
Tottenham (W)
۱
۳
Chelsea (W)
Finished
۲۳:۱۵
Spain
Copa del Rey Juvenil
Athletic Club Bilbao U19
۱
۰
AD Alcorcon U19
Finished
۲۱:۳۰
Antiguoko KE U19
۱
۲
Sporting Gijon U19
Finished
۲۰:۳۰
Real Madrid U19
۳
۱
Valencia U19
Finished
۲۰:۰۰
Almeria U19
۲
۱
Deportivo Alaves U19
Finished
۲۱:۲۹
Barcelona U19
۰
۱
Malaga U19
Finished
۱۹:۰۰
Real Betis Balompie U19
۰
۳
Las Palmas U19
Finished
۱۵:۳۰
Tenerife U19
۱
۲
Villarreal CF U19
Finished
۲۳:۳۰
Belgium
U21 Pro League Cup
RWD Molenbeek Brussels U21
۲
۱
Royal Antwerp U21
Finished
۲۲:۳۰
Italy
Coppa Italia Women
ASD Pomigliano (W)
۱
۸
AS Roma (W)
Finished
۱۵:۰۰
Fiorentina (W)
۰
۱
AC Milan (W)
Finished
۱۷:۰۰
Sampdoria (W)
۲
۳
Internazionale Milano (W)
Finished
۱۷:۰۰
Chievo Verona (W)
۰
۳
Juventus FC (W)
Finished
۲۰:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Clausura grp. B
Consultants Desamparados
۱
۲
Santa Ana
Finished
۲۰:۳۰
Municipal de Turrialba
۰
۲
Escorpiones de Belen
Finished
۲۳:۳۰
Portugal
Taca da Liga Women
Braga (W)
۳
۰
Famalicao (W)
Finished
۱۸:۳۰
SL Benfica (W)
۴
۱
Sporting (W)
Finished
۲۳:۱۵
Italy
Serie D, Girone A
AC Legnano
۰
۱
Borgosesia
Finished
۱۷:۰۰
AC Bra
۰
۱
Sanremese
Finished
۱۷:۰۰
Sestri Levante
۱
۰
GS Castanese
Finished
۱۷:۰۰
Chieri 1955
۲
۱
Fossano Calcio
Finished
۱۷:۰۰
US Fezzanese
۲
۰
Pinerolo
Finished
۱۷:۰۰
Stresa Vergante
۱
۲
Chisola
Finished
۱۷:۰۰
Gozzano
۰
۱
Asti
Finished
۱۷:۰۰
Ligorna 1922
۱
۱
Derthona FBC
Finished
۱۷:۳۰
South Africa
Premier League
Golden Arrows
۳
۲
Marumo Gallants FC
Finished
۲۱:۰۰
Brazil
Alagoano
CS Alagoano AL
۴
۰
Murici
Finished
۰۱:۳۰
Syria
Division 2
Al Mohafza
۱
۱
Al Tall
Finished
۱۴:۳۰
Efrin SC
۱
۲
Ommal Hama
Finished
۱۴:۳۰
Al Sahel Tartous
۳
۱
Morek
Finished
۱۴:۳۰
Harjaleh
۲
۱
Moadameet Al-Sham
Finished
۱۴:۳۰
Iceland
Reykjavik Cup
Fram Reykjavik
۰
۰
Valur Reykjavik
Finished
۲۲:۰۰
Brazil
Paranaense 1
Rio Branco PR
۰
۱
Aruko Sports Brasil
Finished
۲۲:۰۰
Brazil
Paulista Serie A3
EC Sao Bernardo
۰
۱
Itapirense
Finished
۲۱:۳۰
RB Brasil SP
۰
۱
Desportivo Brasil
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Votuporanguense SP
۰
۲
Bandeirante EC SP
Finished
۲۱:۳۰
Uniao Suzano Ac Sp
۱
۰
Matonense SP
Finished
۲۱:۳۰
Israel
Toto Cup
Hapoel Ironi Rishon Lezion
۱
۰
Hapoel Ramat Hasharon
Cancelled
۲۰:۳۰
Kenya
Super League
Darajani Gogo
۰
۰
Mully Children Family
Finished
۱۵:۳۰
Shabana FC
۳
۱
Kajiado
Finished
۱۵:۳۰
Tunisia
Ligue 1, Group B
AS Slimane
۰
۱
Club Africain
Finished
۱۶:۳۰
US Monastir
۱
۰
ES Metlaoui
Finished
۱۶:۳۰
Etoile Olympique Sidi Bouzid
۰
۲
Olympique Beja
Finished
۱۶:۳۰
Us Ben Guerdane
۱
۰
Rejiche
Finished
۱۶:۳۰
South Africa
1st Division
Cape Town Spurs
۲
۰
Uthongathi
Finished
۱۷:۰۰
Qatar
Reserve League
Al Duhail SC U23
۲
۰
Al Sadd SC U23
Finished
۱۸:۱۵
Al-Shamal U23
۳
۲
Umm Salal SC U23
Finished
۱۸:۱۵
Al-Rayyan Reserve
۰
۰
Al-Wakrah SC Reserves
Cancelled
۱۸:۱۵
Cameroon
Elite Two
AS FAP
۱
۰
Leopard de Douala
Finished
۱۷:۳۰
OFTA
۲
۱
Tonnerre Yaounde
Finished
۱۷:۳۰
Racing de Bafoussam
۱
۱
Aigle Royal du Moungo
Finished
۱۹:۳۰
Victoria Utd Limbe
۳
۱
Stade FC de Bertoua
Finished
۱۷:۳۰
Rangers FC of Bafut
۰
۳
AS Lausanne de Yaounde
Finished
۱۷:۳۰
Unisport Bafang (Haut-nkam)
۰
۰
Dynamo de Douala
Finished
۱۷:۳۰
France
National 2, Group A
US St. Malo
۳
۱
US Granville
Finished
۲۱:۳۰
Italy
Supercoppa Primavera
Inter Milan U19
۱
۲
Fiorentina U19
Finished
۲۳:۰۰
England
Premier League Cup U21
Newcastle U21
۱
۱
Bristol City U21
Finished
۱۶:۳۰
Wales
Welsh Cup
Penydarren BGC
۲
۳
Cwmbran Celtic
Finished
۲۳:۰۰
Greece
U19 Super League
AEK Athens U19
۲
۱
OFI Crete U19
Finished
۱۳:۳۰
France
National 2, Group D
SO Romorantinais
۱
۱
FC Chamalieres
Finished
۲۲:۳۰
Oman
1st Division
Muscat
۱
۰
Al Etifaq Club
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie D
FC Lamezia Terme
۲
۱
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Colombia
Primera A
Atletico Bucaramanga
۰
۰
Envigado
Finished
۰۴:۳۰
Union Magdalena Santa Marta
۲
۱
Atletico Huila
Finished
۲۳:۴۰
Ireland
Munster Senior League
Blarney United
۱
۲
Ringmahon Rangers
Finished
۲۳:۱۵
Castleview FC
۰
۲
Midleton FC
Finished
۲۳:۱۵
Togo
Premier Division
Dyto FC
۰
۱
ASKO Kara
Finished
۱۸:۳۰
FC Espoir Tsevie
۰
۲
AS Binah
Cancelled
۱۸:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Puebla (W)
۰
۲
Tigres Uanl (W)
Finished
۰۱:۱۵
Saudi Arabia
Premier League Women
Al Shabab Riyadh (W)
۱
۰
Al Ittihad Jeddah (W)
Finished
۱۶:۴۰
Gambia
GFA 1st Division
Fortune
۲
۰
PSV Wellingara
Finished
۱۹:۳۰
Team Rhino FC
۲
۱
Banjul United
Finished
۱۹:۳۰
San Marino
Coppa Titano
SP Tre Penne
۲
۰
AC Libertas
Finished
۲۳:۱۵
SS Virtus
۳
۰
Folgore / Falciano
Finished
۲۳:۱۵
Liberia
First Division
Jubilee FC
۰
۰
Watanga FC
Finished
۱۹:۰۰
Jubilee FC
۰
۰
Watanga FC
Cancelled
۱۹:۰۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 1
Panthrakikos
۳
۱
Megas Alexandros Orfaniou
Finished
۱۶:۳۰
France
National 2, Group B
ASM Belfort
۱
۱
Reims II
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca 1
Bangu RJ
۱
۱
CR Flamengo RJ
Finished
۰۳:۴۰
Audax Rio RJ
۱
۱
Nova Iguacu FC
Finished
۲۲:۰۰
England
Isthmian League Division One South Center
Southall FC
۰
۰
Basingstoke Town LFC
Finished
۲۳:۱۵
Bangladesh
Championship League
Fortis FC Academy
۱
۱
Fakirapool Young Mens Club
Cancelled
۱۰:۳۰
Honduras
Liga Nacional
CD Real Sociedad
۱
۱
Lobos UPNFM
Finished
۲۳:۳۰
Italy
Serie D, Girone I
ASD Castrovillari Calcio
۰
۱
Canicattì
Finished
۱۷:۰۰
Indonesia
Liga 3
Serang Jaya
۸
۰
Anyar Pratama FC
Finished
۱۰:۰۰
Banten Jaya FC
۱
۰
Persigon Cilegon
Finished
۱۲:۰۰
Albania
Kategoria Superiore
KF Laci
۴
۱
KS Kastrioti Kruje
Finished
۱۵:۳۰
KS Bylis Ballsh
۱
۰
KS Vllaznia Shkoder
Cancelled
۱۵:۳۰
England
FA Trophy
Banbury United FC
۰
۰
Coalville Town FC
Finished
۲۳:۱۵
Scotland
Premier League 2 Women
Gartcairn (W)
۱
۳
Boroughmuir Thistle (W)
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
Sao Paulo Youth Cup
Palmeiras U20
۲
۱
America MG U20
Finished
۲۲:۰۰
Mali
League Women
Santoro (W)
۲
۴
Super Lionnes (W)
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Copa Argentina
Patronato
۲
۰
Gimnasia y Tiro
Finished
۰۲:۱۰
World
Friendly Club Matches Women
TSG 1899 Hoffenheim (W)
۵
۰
SC Sand (W)
Finished
۱۸:۰۰
England
Central Reserve League
Fleetwood Town Reserves
۰
۲
Accrington Stanley Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Nigeria
Premier League Grp. A
Remo Stars
۲
۰
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
League Cup
FC Porto
۳
۰
Academico Viseu
Finished
۲۳:۱۵
England
League Cup
Nottingham Forest
۰
۳
Manchester United
Finished
۲۳:۳۰
Wales
Women Premier League
Cardiff Metropolitan (W)
۴
۰
Aberystwyth Town (W)
Finished
۲۳:۳۰
World
Friendly International Matches U20
China U20
۱
۰
Syria U20
Finished
۱۵:۴۸
Greece
Amateur Cup
Aris Petroupolis
۱
۰
Panionios NFC
Finished
۱۶:۰۰