0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Asia
West Asia Super League
Zob Ahan Ishafan BC
۷۹
۷۲
Beirut Club
Finished
۱۸:۰۰
Australia
NBL
SE Melbourne Phoenix
۸۵
۸۰
Cairns Taipans
Finished
۱۲:۰۰
United States
NBA
Los Angeles Lakers
۱۱۵
۱۳۳
Los Angeles Clippers
Finished
۰۶:۳۰
Dallas Mavericks
۱۲۶
۱۲۷
Washington Wizards
Finished
۰۵:۰۰
Phoenix Suns
۱۲۸
۹۷
Charlotte Hornets
Cancelled
۰۵:۳۰
Miami Heat
۹۸
۹۵
Boston Celtics
Finished
۰۴:۰۰
New York Knicks
۱۰۵
۱۰۳
Cleveland Cavaliers
Finished
۰۴:۰۰
New Orleans Pelicans
۹۸
۹۹
Denver Nuggets
Finished
۰۴:۳۰
Indiana Pacers
۱۱۶
۱۱۰
Chicago Bulls
Finished
۰۳:۳۰
Philippines
PBA Governors Cup
Blackwater Elite
۱۰۲
۱۲۴
NLEX Road Warriors
Finished
۱۰:۳۰
TNT Tropang Giga
۱۲۳
۱۱۹
Phoenix Fuel Masters
Finished
۱۳:۱۵
Australia
WNBL
Bendigo Spirit (W)
۸۸
۹۲
Perth Lynx (W)
Finished
۱۰:۰۰
Europe
ENBL
Stelmet Enea Zielona Gora
۷۸
۷۳
BC Siauliai
Finished
۱۴:۳۰
Sigal Prishtina
۷۳
۹۱
TalTech Basket
Finished
۱۹:۳۰
Ironi Ness Ziona
۹۰
۸۴
BC Wolves Vilnius
Cancelled
۱۹:۳۰
Republic of Korea
WKBL
Samsung BlueMinx (W)
۷۵
۷۹
Cheongju KB Stars (W)
Finished
۱۳:۳۰
Bahrain
Premier League
Al Muharraq
۶۶
۶۱
Al Najma
Finished
۱۸:۰۰
Europe
EuroCup, Group A
Joventut Badalona
۹۶
۹۱
KK Cedevita Olimpija Ljubljana
Finished
۲۲:۴۵
Pallacanestro Brescia
۷۲
۸۵
Ratiopharm Ulm
Finished
۲۳:۰۰
Bursaspor
۹۲
۹۴
SK Prometey
Finished
۲۰:۳۰
BC Lietkabelis
۹۲
۸۸
JL Bourg Basket
Finished
۲۰:۳۰
Europe
Champions League Play-Ins
Unicaja Malaga
۸۸
۶۶
AEK Athena
Finished
۲۳:۰۰
Hapoel Jerusalem
۷۷
۸۴
JDA Dijon Bourgogne
Finished
۲۲:۳۰
Telekom Baskets Bonn
۷۴
۶۸
Bahcesehir Koleji
Finished
۲۲:۳۰
Dominion Bilbao Basket
۸۵
۷۵
Darussafaka
Finished
۲۲:۳۰
United States
NCAA Basketball
Nevada Las Vegas Rebels
۸۶
۷۲
Wyoming Cowboys
Finished
۰۷:۳۰
Missouri State Bears
۶۳
۵۹
Illinois Chicago Flames
Finished
۰۴:۳۰
Drake Bulldogs
۷۰
۶۸
Indiana State Sycamores
Finished
۰۵:۳۰
Boise State Broncos
۶۳
۵۳
Fresno State Bulldogs
Finished
۰۵:۳۰
Southern Illinois Salukis
۶۸
۶۴
Murray State Racers
Finished
۰۴:۳۰
Iowa State Cyclones
۸۰
۷۶
Kansas State Wildcats
Cancelled
۰۵:۳۰
Akron Zips
۷۳
۶۸
Miami Ohio RedHawks
Finished
۰۳:۳۰
Texas Longhorns
۸۹
۷۵
Oklahoma State Cowboys
Finished
۰۵:۳۰
Rutgers Scarlet Knights
۶۵
۴۵
Penn State Nittany Lions
Finished
۰۳:۰۰
Clemson Tigers
۷۲
۵۱
Georgia Tech Yellow Jackets
Finished
۰۵:۳۰
Arkansas Razorbacks
۶۰
۴۰
Louisiana State Tigers (LSU)
Finished
۰۳:۳۰
Syracuse Orange
۶۸
۷۲
North Carolina Tar Heels
Finished
۰۵:۳۰
Northern Illinois Huskies
۸۶
۷۶
Kent State Golden Flashes
Finished
۰۴:۳۰
Texas Christian Horned Frogs
۷۹
۵۲
Oklahoma Sooners
Finished
۰۴:۳۰
San Jose State Spartans
۸۲
۵۲
Air Force Falcons
Finished
۰۶:۳۰
Georgetown Hoyas
۸۱
۷۶
DePaul Blue Demons
Finished
۰۳:۳۰
Mississippi Rebels
۷۷
۸۹
Missouri Tigers
Finished
۰۳:۳۰
Ohio Bobcats
۸۸
۷۶
Western Michigan Broncos
Finished
۰۳:۳۰
Toledo Rockets
۸۴
۷۹
Eastern Michigan Eagles
Finished
۰۳:۳۰
Central Michigan Chippewas
۶۱
۸۳
Bowling Green Falcons
Finished
۰۳:۳۰
North Carolina State Wolfpack
۸۵
۸۲
Notre Dame Fighting Irish
Finished
۰۳:۳۰
Florida State Seminoles
۶۳
۸۶
Miami (Florida) Hurricanes
Finished
۰۳:۳۰
Illinois Fighting Illini
۶۹
۶۰
Ohio State Buckeyes
Finished
۰۳:۳۰
Vanderbilt Commodores
۵۳
۶۹
Kentucky Wildcats
Finished
۰۵:۳۰
East Carolina Pirates
۷۶
۶۶
Tulsa Golden Hurricane
Finished
۰۳:۳۰
Ball State Cardinals
۶۵
۹۱
Buffalo Bulls
Cancelled
۰۳:۳۰
La Salle Explorers
۵۷
۶۴
Davidson Wildcats
Finished
۰۳:۳۰
Europe
Europe Cup Group L
CSM Oradea
۹۵
۸۴
Brose Baskets Bamberg
Finished
۲۰:۳۰
Keravnos Strovolou
۶۵
۷۸
WTK Anwil Wloclawek
Finished
۲۰:۳۰
Europe
EuroCup, Group B
Paris Basketball
۸۶
۷۵
Dolomiti Energia Trento
Finished
۲۲:۳۰
ASP Promitheas
۸۱
۷۲
BC Buducnost Podgorica
Finished
۲۱:۰۰
Asco Slask Wroclaw
۶۴
۱۰۰
Hamburg Towers
Finished
۲۲:۳۰
Norway
BLNO
Froya Ambassadors
۹۶
۸۶
Fyllingen
Finished
۲۱:۰۰
Oppsal Tigers
۵۷
۶۳
Centrum Tigers Oslo
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Pro A
Science City Jena
۷۸
۸۶
Artland Dragons
Finished
۲۲:۰۰
Europe
Euroleague Women Group B
Sopron Basket (W)
۶۲
۶۰
Spar Uni Girona (W)
Finished
۲۰:۳۰
Pallacanestro Femminile Schio (W)
۸۵
۷۱
Basket Landes (W)
Finished
۲۲:۰۰
Europe
Latvian-Estonian League
Valmiera Glass
۸۷
۸۵
BK Ogres Kolibri
Finished
۲۰:۳۰
VEF Riga
۶۵
۷۲
KK Viimsi
Finished
۲۰:۳۰
Tartu Ulikool
۸۹
۶۲
BK Liepaja
Finished
۲۰:۳۰
Tallinna Kalev Audentes
۹۲
۵۹
Rakvere Tarvas
Finished
۲۰:۳۰
Europe
Euroleague Women Group A
Olympiacos Pireaus (W)
۸۷
۶۸
Atomeromu KSC Szekszard (W)
Finished
۲۰:۰۰
Tango Bourges Basket (W)
۷۰
۶۸
Valencia (W)
Finished
۲۲:۳۰
Fenerbahce SK (W)
۹۵
۷۳
Virtus Pallacanestro Bologna (W)
Finished
۱۹:۳۰
CCC Polkowice (W)
۵۷
۹۲
USK Praha (W)
Finished
۲۱:۳۰
Portugal
Nacional 2A
Basket Loures
۴۴
۷۶
Odivelas Basket
Finished
۰۱:۰۰
Uruguay
LUB
Club Nacional
۹۶
۹۴
Hebraica Macabi
Finished
۰۲:۴۵
Urupan de Pando
۹۹
۹۴
Club Trouville
Finished
۰۳:۰۰
CA Penarol
۶۸
۷۰
Defensor Sporting
Finished
۰۳:۰۰
Club Malvin
۹۳
۸۵
Club Bigua de Villa Biarritz
Finished
۰۳:۰۰
Urunday Universitario
۵۵
۷۵
Aguada
Finished
۰۳:۰۰
Club Atletico Olimpia
۸۵
۸۹
CA Goes
Finished
۰۳:۰۰
United States
NCAA Women
UMass Lowell River Hawks (W)
۵۰
۶۱
Maine Black Bears (W)
Finished
۱۹:۳۰
Providence Friars (W)
۴۶
۶۴
Creighton Bluejays (W)
Finished
۰۳:۳۰
Loyola Chicago Ramblers (W)
۶۱
۷۵
George Washington Colonials (W)
Finished
۲۰:۳۰
Bryant Bulldogs (W)
۷۵
۵۲
Hartford Hawks (W)
Finished
۰۳:۳۰
Cyprus
Cyprus Cup
ENP Enosis Neon Paralimniou BC
۷۳
۶۱
Achilleas Kaimakli
Finished
۲۰:۳۰
Omonia B.C.
۶۰
۷۲
AEK Larnaca
Finished
۲۰:۳۰
Europe
WABA League
Buducnost (W)
۵۲
۴۶
ZKK Vojvodina 021 (W)
Finished
۲۰:۳۰
ZKK Zagreb (W)
۷۳
۴۷
ZKK Orlovi (W)
Finished
۲۰:۰۰
BC Montana 2003 (W)
۵۰
۹۵
ZKK Cinkarna Celje (W)
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie B Cup
Elachem Vigevano 1955
۷۷
۷۰
Rucker Sanve San Vendemiano
Finished
۲۳:۳۰
Virtus Ruvo di Puglia
۵۸
۶۷
Raggiosolaris Faenza
Finished
۲۳:۳۰
Europe
Europe Cup Group J
Budivelnik
۸۱
۷۹
Hapoel Haifa
Finished
۲۲:۰۰
BC Levice Patrioti
۵۵
۸۶
Kauhajoen Karhu
Finished
۲۱:۳۰
Europe
Europe Cup Group K
Heroes Den Bosch
۹۷
۱۰۲
Crailsheim Merlins
Finished
۲۲:۳۰
BC Kalev/Cramo
۷۰
۹۲
Royal Hali Gaziantep BB
Cancelled
۲۱:۰۰
Czech Republic
Czech Cup
Kingspan Kralovsti Sokoli
۹۵
۸۰
USK Praha
Finished
۲۰:۳۰
China
NBL
Guangxi Weizhuang
۱۱۰
۷۴
Suke Xiongshi
Finished
۱۵:۰۰
Europe
Eurocup Women
Galatasaray (W)
۸۸
۷۵
Lattes Montpellier (W)
Cancelled
۲۰:۳۰
Lyon Asvel (W)
۹۱
۷۶
ACS Sepsi-SIC SF. Gheorghe (W)
Finished
۲۲:۳۰
Royal Castors Braine (W)
۶۱
۶۲
Angers Basket (W)
Finished
۲۲:۰۰
Sedis Basquet Cadi La Seu ICG Software (W)
۷۲
۵۴
Flammes Carolo Basket (W)
Finished
۲۳:۱۵
Argentina
LNB
Boca Juniors
۸۲
۷۲
Gimnasia Comodoro Rivadavia
Finished
۰۴:۴۰
Riachuelo de La Rioja
۸۸
۸۹
Union Santa Fe
Finished
۰۴:۳۰
Spain
LF Challenge Women
Adareva Tenerife (W)
۶۹
۷۵
Club Nou Basquet Paterna (W)
Finished
۲۳:۳۰
Iceland
Urvalsdeild Women
Keflavik (W)
۸۳
۶۲
Haukar (W)
Finished
۲۳:۴۵
Valur Reykjavik (W)
۸۱
۴۴
IR Reykjavik (W)
Finished
۲۲:۴۵
Grindavik (W)
۸۲
۵۹
Breidablik (W)
Finished
۲۱:۴۵
Fjolnir (W)
۵۶
۱۰۶
U.M.F. Njardvik (W)
Finished
۲۲:۴۵
Argentina
La Liga
Atletico Pilar
۸۳
۷۸
Rocamora
Finished
۰۳:۳۰
ACC Pergamino Basquet
۸۱
۹۱
Quilmes Atletico Club
Finished
۰۳:۳۰
Deportivo Rivadavia Mendoza
۷۰
۶۸
Atletico Echague Club
Finished
۰۴:۳۰
Europe
AlpeAdria Cup
BC Kolin
۷۴
۷۲
Basketclubs Vienna
Finished
۲۰:۱۵
GKK Sibenik
۷۸
۷۱
MBK Komarno
Finished
۲۰:۳۰
BK JIP Pardubice
۷۳
۵۹
Spišskí Rytieri
Cancelled
۲۰:۰۰
Dabrowa Gornicza
۹۳
۸۶
BC Timisoara
Cancelled
۲۰:۳۰
Hungary
NB I. A
Nyiregyhaza BS
۷۷
۷۱
Kecskemeti TE-Duna Aszfalt
Finished
۲۰:۳۰
Slovenia
Slovenian Cup
KD Ilirija
۸۷
۷۸
KK Podcetrtek
Finished
۲۲:۳۰
Europe
ABA League 2
OKK Spars Ilidza
۷۱
۹۹
KK Pelister
Finished
۱۷:۳۰
Vrijednosnice OS Darda
۶۳
۸۳
KK Podgorica
Finished
۲۰:۳۰
KK Gorica
۸۱
۷۶
Sloga Kraljevo
Finished
۲۳:۳۰
Belgium
Cup
Antwerp Giants
۹۱
۶۰
Belgacom Liege Basket
Finished
۲۲:۳۰
Poland
1. Liga
Rosa Radom
۹۰
۸۱
AZS AGH Kraków
Finished
۲۰:۳۰
Spain
Liga EBA
CB Getafe
۸۹
۶۹
Elite International School CDE
Finished
۲۳:۳۰
El Salvador
LNB Segunda
Thunder El Salvador
۷۳
۸۰
Costa Rica El Salvador
Finished
۰۶:۳۰
Santa Tecla BC II
۷۵
۶۵
Bulldogs San Salvador
Finished
۰۵:۰۰
Turkey
TKBL Women
Sigorta Yalova Vip (W)
۷۷
۶۳
Turgutlu Belediyespor (W)
Finished
۱۷:۳۰
Russia
Super League Women
Sparta & K Vidnoe 2 (W)
۵۷
۶۰
Runa Moscow (W)
Finished
۱۴:۳۰
Dynamo Kursk 2 (W)
۹۰
۶۳
Dynamo Energia Ivanovo (W)
Finished
۱۷:۳۰
Russia
Russia Cup
Temp Sumz Revda
۶۳
۷۷
MBA Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Uralmash Ekaterinburg
۶۴
۷۳
BC Zenit Saint Petersburg
Finished
۱۷:۳۰
BC Khimki Moscow Oblast
۹۴
۸۱
RUNA Basket Chekhov
Finished
۲۰:۰۰
Russia
Russia Premier League Women
Neftyanik-Omskaya Oblast (W)
۵۹
۵۶
Nadezhda Orenburg (W)
Finished
۱۶:۳۰
Dynamo Moscow (W)
۴۹
۶۷
Enisey Krasnoyarski Kraj (W)
Finished
۱۶:۳۰
BC Samara (W)
۸۷
۷۵
Dynamo-Guvd Novosibirsk (W)
Finished
۱۸:۳۰
Peresvet Rostov Don (W)
۵۹
۶۹
Sparta & K Vidnoe (W)
Finished
۱۹:۳۰
MBA Moscow (W)
۷۶
۵۸
Dynamo Kursk (W)
Finished
۲۰:۰۰
Romania
Liga I
ABC Laguna Bucuresti
۹۸
۵۶
Eagles Bucuresti
Finished
۱۸:۳۰
United States
NBA G-League
Raptors 905
۱۱۰
۸۹
Birmingham Squadron
Finished
۱۹:۳۰
Oklahoma City Blue
۱۱۳
۱۰۵
Grand Rapids Gold
Finished
۲۱:۳۰
Europe
Baltic League Women
Kauno Aistes-LSMU (W)
۶۰
۶۲
Klaipedos Neptunas (W)
Finished
۱۹:۳۰
Ukraine
FBU Superleague
BK Zaporozhye
۶۴
۹۳
BC Dnipro
Finished
۲۰:۳۰
North Macedonia
Prva Liga
KK Gostivar
۸۸
۶۹
KK MZT Skopje Aerodrom
Finished
۲۱:۳۰
Belgium
Top Division 1 Women
Belfius Namur Capitale (W)
۷۹
۶۱
Spirou Charleroi (W)
Finished
۲۳:۰۰
KBBC Sparta Laarne(W)
۶۰
۸۱
Liege Panthers (W)
Finished
۲۳:۳۰