0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Iran
Super League
Foolad Sirjan Iranian
۱
۳
Shahdab Yazd
Finished
۱۵:۰۰
Pas Gorgan
۳
۰
Shahrdari Urmia
Finished
۱۵:۰۰
Eifam Seram Ardakan
۲
۳
Mes Rafsanjan
Finished
۱۶:۰۰
Philippines
Spikers Turf
Philippine Air Force
۰
۳
Navigators Iloilo
Finished
۱۱:۳۰
Vanguard
۳
۲
NU Archipelago Builders
Finished
۱۵:۳۰
Europe
Challenge Cup
Panathinaikos Athens
۰
۳
Orion Doetinchem
Finished
۱۹:۰۰
Sporting CP
۲
۳
AJF Bastardo
Finished
۲۳:۰۰
Qatar
Premier League
Al Wakrah
۱
۳
Al Ahli
Finished
۱۸:۳۰
Egypt
EVL
Tala'ea El Geish
۳
۰
Sporting
Finished
۱۵:۳۰
Smouha
۱
۳
Al-Ahly Cairo
Finished
۱۷:۳۰
Al Ittihad Alexandria
۰
۳
Al Tayaran
Finished
۲۱:۳۰
Petrojet
۰
۳
Zamalek
Finished
۱۹:۳۰
Europe
CEV Champions League
Ziraat Bankasi
۳
۲
ACH Volley Ljubljana
Finished
۲۰:۳۰
Prefaxis Menen
۰
۳
CEZ Karlovarsko
Finished
۲۳:۰۰
Halkbank Ankara
۳
۰
Hebar Pazardzhik
Finished
۱۸:۰۰
ZAK SA Kedzierzyn Kozle
۲
۳
Trentino
Finished
۲۳:۰۰
Sir Safety Perugia
۳
۱
SWD Powervolleys Duren
Finished
۲۳:۰۰
Republic of Korea
V League Women
Incheon Hungkuk (W)
۱
۳
KGC Daejeon (W)
Finished
۱۳:۳۰
Turkey
1. Ligi
TVF Spor Lisesi
۱
۳
Hakkari Genclik Merkezi
Finished
۱۳:۳۰
Europe
CEV Champions League, Group A
Jastrzebiski Wegiel S.S.A.
۳
۰
VfB Friedrichshafen
Finished
۲۰:۳۰
Montpellier UC
۳
۰
NIS Vojvodina Novi Sad
Finished
۲۱:۳۰
Berlin Recycling Volleys
۳
۰
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Finished
۲۲:۰۰
Slovenia
1B. DOL Women
Calcit Kamnik II (W)
۰
۳
Zok Ljutomer (W)
Finished
۲۰:۱۵
Italy
Coppa Italia A1 Women
Bene Scandicci (W)
۲
۳
Bergamo (W)
Finished
۲۳:۰۰
AGIL Igor Novara (W)
۳
۱
Chieri Torino (W)
Finished
۲۳:۰۰
Saugella Team Monza (W)
۳
۰
Casalmaggiore (W)
Finished
۲۳:۰۰
Netherlands
Eredivisie
Amysoft Lycurgus Groningen
۲
۳
Draisma Dynamo APELDOORN
Finished
۲۲:۳۰
Czech Republic
Czech Cup Women
TJ Mittal Ostrava (W)
۳
۲
VK Prostejov (W)
Finished
۱۹:۳۰
SK UP Olomouc (W)
۳
۱
TJ Sokol Sternberk (W)
Finished
۲۰:۰۰
Finland
Mestaruusliiga
Tiikerit
۲
۳
Savo Volley
Finished
۲۰:۰۰
Romania
Divizia A1 Women
CSM Bucuresti (W)
۰
۳
CSM Lugoj (W)
Finished
۱۶:۳۰
Rapid Bucuresti (W)
۳
۰
Stiinta Bacau (W)
Finished
۱۶:۳۰
Voluntari (W)
۳
۰
SCMU Craiova (W)
Finished
۱۸:۳۰
CS Cluj (W)
۰
۳
Alba Blaj (W)
Finished
۱۹:۳۰
FC Arges (W)
۱
۳
Dinamo Bucuresti (W)
Finished
۲۰:۳۰
Republic of Korea
V League
Samsung Fire Insurance Blue Fangs
۳
۲
Asan Wooricard Hansae
Finished
۱۳:۳۰
Finland
Mestaruusliiga Women
Arctic Volley (W)
۳
۰
Polkky Kuusamo (W)
Finished
۲۰:۰۰
LP Kangasala (W)
۳
۱
LP Viesti Salo (W)
Finished
۲۰:۰۰
Europe
MEVZA League Women
Bekescsaba (W)
۱
۳
Calcit Ljubljana Kamnik (W)
Finished
۲۰:۳۰
ASKO Linz/Steg (W)
۰
۳
Prometey (W)
Finished
۲۰:۳۰
Europe
CEV Champions League, Group C
Lube Civitanova
۳
۲
Knack Randstad Roeselare
Finished
۲۲:۳۰
Tours Volley-Ball
۳
۰
Sport Lisboa Benfica
Finished
۲۲:۳۰
Czech Republic
Regional League Women
Modrany B (W)
۰
۳
Sokol Zizkov C (W)
Finished
۲۲:۳۰
Meteor C (W)
۳
۰
TJ Praha (W)
Finished
۲۲:۵۰
Greece
Regional League Women
EAO Spaton (W)
۳
۰
Iraklis Agios Dimitrios (W)
Finished
۲۳:۱۵
Odiseas (W)
۱
۳
Amazones Aharnon (W)
Finished
۲۳:۱۵
Italy
Coppa Italia A2 Women
Roma Volley Club (W)
۳
۱
Delta Informatica Trentino (W)
Finished
۲۲:۳۰
Millenium Brescia (W)
۳
۱
Futura Volley Giovani Busto Arsizio (W)
Finished
۲۳:۰۰
Europe
MEVZA League
SG Raiffeisen Waldviertel
۰
۳
OK Maribor
Finished
۲۰:۰۰
Tunisia
Tunisia Cup
Boumhal BS
۰
۳
US Carthage
Finished
۲۰:۳۰
Progres Sportive Borj Cedria
۰
۳
Esperance ST
Finished
۲۰:۳۰
AS Marsa
۳
۱
ES Sahel
Finished
۲۰:۳۰
Bahrain
Division 1
Aali
۳
۰
Al Dair
Finished
۲۰:۰۰
Slovakia
Extraliga
Spartak Komarno
۳
۱
Projekt RD SVF
Cancelled
۱۳:۰۰
Europe
CEV Cup
VK Ceske Budejovice
۳
۰
VC Greenyard Maaseik
Finished
۲۰:۳۰
GAS Sales Piacenza
۳
۱
CS Arcada Galati
Finished
۲۳:۰۰
Modena
۳
۱
SVG Luneburg
Finished
۲۳:۰۰
Hungary
Cup
Kecskemeti RC
۲
۳
Penzugyr SE
Finished
۲۲:۰۰
Brazil
Brazil Cup
Minas Tenis Clube
۳
۱
Corinthians Guarulhos
Finished
۲۳:۰۰
Hungary
Regional League
BEAC
۱
۳
MAFC Schonherz
Finished
۲۲:۲۰
Serbia
Superliga
OK Partizan
۳
۰
Spartak Subotica
Finished
۲۱:۳۰
Czech Republic
Czech Cup
Aero Odolena Voda
۱
۳
Liberec
Finished
۲۰:۳۰
Turkey
Sultanlar Ligi Women
Eczacibasi VitrA Istambul (W)
۳
۰
Sariyer Belediyesi (W)
Finished
۱۹:۰۰
Brazil
Superliga Women
Sesi Bauru (W)
۰
۳
Minas Tenis Clube (W)
Finished
۰۱:۳۰
Iceland
Mizunodeild Women
Throttur Reykjavik (W)
۱
۳
Afturelding (W)
Finished
۲۳:۰۰
Russia
Liga Pro Women
Panthers-pro (W)
۰
۳
Sovy-pro (W)
Finished
۰۰:۲۵
Granat-pro (W)
۱
۳
Malahit-pro (W)
Finished
۰۸:۴۰
Granat-pro (W)
۳
۰
Sapfir-pro (W)
Cancelled
۱۰:۲۵
Malahit-pro (W)
۳
۱
Sapfir-pro (W)
Finished
۱۲:۲۵
Foksi-pro (W)
۳
۰
Sovy-pro (W)
Cancelled
۲۲:۴۵
Belarus
Liga Pro
Molot-Pro
۲
۳
Orly-Pro
Finished
۰۹:۳۰
Plamya-Pro
۳
۰
Vityaz-Pro
Finished
۱۱:۲۰
Payp-Pro
۲
۳
Tornado-Pro
Cancelled
۱۲:۵۰
Alliance-pro
۳
۰
Titany-Pro
Finished
۱۴:۵۰
Nepal
Championship
Tribhuwan Army
۲
۳
Gandaki
Finished
۱۰:۴۵
Ukraine
VLB Cup
Vitoria UC
۱
۳
Savoy
Finished
۱۱:۳۰
Kataniya
۲
۳
Vitoria UC
Finished
۱۴:۳۰
Trento UC
۰
۳
Kataniya
Finished
۱۶:۰۰
Italy
Italy Regional U19
Volley Club Grottaglie U19
۳
۰
Torre U19
Finished
۲۰:۰۰
Pool Libertas Cantu U19
۳
۰
Volley Pineto Cinisello U19
Finished
۲۳:۳۰
Pool Libertas Cantu U19
۳
۰
Pro Victoria Net Volley U19
Finished
۲۳:۳۰
Hungary
Regional League Women
Delta Roplabda SE (W)
۳
۰
BKGDSE Volleyball BP (W)
Finished
۲۲:۳۰