0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Finland
SM Liiga
Sport Vaasa
۵
۲
Pelicans Lahti
Finished
۲۰:۰۰
HPK Hameenlinna
۱
۲
TPS Turku
Finished
۲۰:۰۰
Ilves Tampere
۵
۰
SaiPa Lappeenranta
Finished
۲۰:۰۰
Sweden
Allsvenskan
Kristianstads IK
۱
۲
Sodertalje SK
Finished
۲۱:۳۰
MODO
۲
۱
HC Vita Hasten
Finished
۲۱:۳۰
Mora IK
۷
۳
AIK IF
Cancelled
۲۱:۳۰
Almtuna IS
۲
۳
Vasterviks IK
Finished
۲۱:۳۰
Djurgardens IF
۲
۶
IF Bjorkloven
Finished
۲۱:۳۰
Ostersunds IK
۵
۴
Bofors Karlskoga
Cancelled
۲۱:۳۰
United States
NHL
Vancouver Canucks
۵
۲
Chicago Blackhawks
Finished
۰۶:۳۰
Philadelphia Flyers
۳
۴
Los Angeles Kings
Finished
۰۳:۳۰
St. Louis Blues
۳
۵
Buffalo Sabres
Finished
۰۴:۳۰
Arizona Coyotes
۲
۵
Anaheim Ducks
Finished
۰۵:۳۰
Colorado Avalanche
۳
۲
Washington Capitals
Finished
۰۵:۳۰
Nashville Predators
۲
۱
Winnipeg Jets
Finished
۰۴:۳۰
Tampa Bay Lightning
۴
۲
Minnesota Wild
Finished
۰۳:۳۰
Detroit Red Wings
۳
۲
San Jose Sharks
Finished
۰۳:۳۰
Pittsburgh Penguins
۷
۶
Florida Panthers
Finished
۰۳:۳۰
Montreal Canadiens
۲
۴
Boston Bruins
Finished
۰۳:۳۰
New Jersey Devils
۳
۲
Vegas Golden Knights
Finished
۰۴:۰۰
Kazakhstan
Championship
HK Aktobe
۳
۴
Gornyak Rudnyi
Finished
۱۷:۳۰
Beybarys Atyrau
۸
۴
HK Yertis Pavlodar
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
1.Liga
Mhk Dubnica Nad Vahom
۲
۰
Levice
Finished
۲۰:۳۰
Topolcany
۳
۰
Slovan Bratislava II
Finished
۲۰:۳۰
HK Brezno
۴
۲
HC 19 Humenne
Finished
۲۰:۳۰
Trnava
۵
۶
HK 95 Panthers Povazska Bystrica
Finished
۲۰:۰۰
HK MSK Ziar nad Hronom
۵
۳
Skalica
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
Metal Ligaen
Odense Bulldogs
۴
۱
SonderjyskE
Finished
۲۱:۳۰
Germany
DEL Bundesliga
Lowen Frankfurt
۳
۵
Augsburger Panther
Finished
۲۲:۰۰
Dusseldorfer EG
۲
۱
Fischtown Pinguins Bremerhaven
Finished
۲۲:۰۰
Eisbaren Berlin
۴
۱
Straubing Tigers
Finished
۲۲:۰۰
Austria
EHL
HC Asiago
۴
۰
Fehervar AV19
Finished
۲۲:۱۵
Switzerland
NLA
Zurich SC Lions
۳
۱
Kloten Flyers
Finished
۲۲:۱۵
Sweden
Hockeyettan Vastra
HC Dalen
۲
۶
Tranaas AIF
Finished
۲۱:۳۰
Latvia
OHL
Elektrenu Energija
۲
۳
Vilnius Hockey Punks
Finished
۲۱:۰۰
HK Zemgale
۱
۵
HC Prizma
Finished
۲۱:۰۰
Czech Republic
Extraliga
HC Sparta Praha
۳
۲
HC Verva Litvinov
Finished
۲۱:۰۰
Belarus
Extraliga
HC Lokomotiv Orsha
۵
۳
HC Dinamo Molodechno
Finished
۱۹:۳۰
Khimik-SKA Novopolotsk
۱
۴
HC Yunost Minsk
Finished
۱۹:۳۰
HK Vitebsk
۴
۳
HC Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۹:۳۰
United States
AHL
Calgary Wranglers
۴
۳
Ontario Reign
Finished
۰۵:۳۰
Iowa Wild
۲
۱
Rockford IceHogs
Finished
۰۴:۳۰
Utica Comets
۵
۱
Wilkes-Barre/Scranton Penguins
Finished
۰۳:۳۰
Tucson Roadrunners
۵
۱
Chicago Wolves
Finished
۰۵:۰۰
Abbotsford Cannuck
۴
۰
Toronto Marlies
Finished
۰۶:۳۰
Russia
KHL
SKA St. Petersburg
۳
۱
CSKA Moscow
Finished
۲۰:۰۰
Avangard Omsk
۲
۴
Traktor Chelyabinsk
Finished
۱۷:۰۰
HC Barys Astana
۰
۱
Severstal Cherepovec
Finished
۱۷:۰۰
Avtomobilist Yekaterinburg
۳
۱
HC Dynamo Moscow
Finished
۱۷:۳۰
Salavat Yulaev Ufa
۲
۱
AK Bars Kazan
Finished
۱۷:۳۰
HC Neftekhimik Nizhnekamsk
۱
۲
Amur Khabarovsk
Finished
۲۰:۰۰
Russia
MHL
Sarmaty Orenburg U20
۲
۴
Sibirskie Snaipery U20
Finished
۱۷:۰۰
Reaktor Nizhnekamsk U20
۱
۳
Stalnye Lisy U20
Cancelled
۱۴:۰۰
Belye Medvedi U20
۲
۴
Chaika Nizhny Novgorod U20
Finished
۱۵:۳۰
Tyumen Legion U20
۴
۱
Krasnoyarskiye Rysi U20
Finished
۱۵:۳۰
Omskie Yastreby U20
۵
۱
Loko-76 U20
Finished
۱۶:۳۰
Ladja Togliatti U20
۵
۳
Kuznetskie Medvedi U20
Finished
۱۶:۳۰
HC Sputnik Almetyevsk U20
۳
۴
Mamonty Yugry U20
Finished
۱۷:۳۰
HC Molot Perm U20
۲
۳
Tolpar Ufa U20
Finished
۱۷:۳۰
MHC Spartak Moscow U20
۴
۳
MHK Krylya Sovetov U20
Finished
۱۸:۳۰
MHK Atlant U20
۳
۲
Krasnaya Armiya U20
Finished
۱۹:۳۰
Kapitan U20
۱
۰
Russkie Vityazi Chekhov U20
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
1.Liga
HC Dukla Jihlava
۷
۱
HC Frydek Mistek
Finished
۲۰:۰۰
SK Horacka Slavia Trebic
۲
۰
HC Zubr Prerov
Finished
۲۰:۰۰
PSG Zlin
۶
۲
Draci Pars Sumperk
Finished
۲۰:۰۰
HC Stadion Litomerice
۵
۶
Hc Dynamo Pardubice B
Finished
۲۰:۰۰
VHK Vsetin
۵
۰
HC RT Torax Poruba
Finished
۲۰:۰۰
HC Banik Sokolov
۳
۵
HC Slavia Praha
Finished
۲۰:۳۰
Jestrabi Prostejov
۳
۱
Kolin
Finished
۲۰:۳۰
Russia
Liga Pro (3x10 min)
Zolotyye Drakony
۵
۴
Lyutyye Vepri
Finished
۰۷:۳۱
Krasnyye Krylia
۲
۵
Stalker
Finished
۰۸:۳۰
Lyutyye Vepri
۴
۳
Krasnyye Krylia
Finished
۰۹:۳۰
Stalker
۱
۵
Zolotyye Drakony
Finished
۱۰:۳۰
Zolotyye Drakony
۸
۳
Krasnyye Krylia
Finished
۱۱:۳۰
Lyutyye Vepri
۶
۴
Stalker
Finished
۱۲:۳۰
Reaktivnyye Bizony
۲
۵
Bystrye Rysi
Finished
۲۲:۳۰
Chernyye Grifony
۴
۳
Ognennyye Pantery
Finished
۲۳:۳۰
Russia
VHL
Khimik Voskresensk
۴
۶
Rubin Tyumen
Finished
۱۹:۰۰
HC Ryazan
۴
۳
Yugra Khanty Mansyisk
Cancelled
۱۹:۳۰
HC Rostov
۳
۲
Zvezda Chekhov Moscow
Finished
۲۰:۰۰
Finland
Mestis
Joensuu Kiekko-Pojat
۷
۱
Forssan Palloseura
Finished
۲۰:۰۰
IPK
۲
۱
Kettera
Finished
۲۰:۰۰
Norway
1. Division
Furuset Ishockey IF
۲
۳
Lorenskog IK
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
SDHL Women
SDE HF (W)
۸
۲
HV 71 (W)
Finished
۲۱:۳۰